Riga This Week - FREE RIGA CITY GUIDE made by locals since 1992
Events

Izstāde - Playmobil Supervaroņi

2022. gada aprīlī atpūtas un izklaides kompleksā „VERNISĀŽĀ” Tērbatas ielā 2, Rīgā tiks atklāta mākslinieka Olivera Šafera izstāde. O.Šafers ir pasaulē pazīstams Hamburgas mākslinieks, kurš slavenos muzejos izstāda unikālas kompozīcijas un tēlainas ainavas, kas sastāv no vairāk kā 300 000 PlayMobil rotaļlietu figūriņām. Mākslinieka darbi ir bijuši pieejami aplūkošanai jau vairāk nekā 50 lielākajos pasaules muzejos, tostarp Parīzes Luvrā, kur viņa izstādes ir apmeklējuši jau vairāk nekā 5 miljoni mākslas cienītāju. Un tagad arī pie mums, tepat Rīgā, atpūtas un izklaides kompleksā "VERNISĀŽA" skatītājiem būs unikāla iespēja savām acīm skatīt O. Šafera radošās izpausmes. Izstāde būs apskatāma līdz 2022. gada oktobrim.

Pēdējo gadu laikā COVID-19 pandēmija ir negatīvi ietekmējusi mūsu ikdienas sociālo elementu, visās valstīs ir vērojams starptautiskā un vietējā tūrisma samazinājums, un jau vairākus gadus nav notikuši starptautiski ģimenēm paredzēti pasākumi.. Ņemot vērā faktu, ka šāda veida izstādes iepriekš Rīgā nav notikušas, mēs spersim lielu soli un būsim pirmie, kas Baltijas valstīs īstenos šāda mēroga projektu.

OLIVER SCHAFFER
PLAYMOBIL ir kas vairāk nekā vienkārši rotaļlieta. PLAYMOBIL ir dzīvesprieks un iedvesma.

Vācu mākslinieks Oliver Schaffer no tūkstošiem PLAYMOBIL figūru veido unikālas izstādes. 2009. gadā daļu no savas kolekcijas viņš izstādīja Parīzes Musée des Arts décoratifs, kas atrodas pasaulslavenās Luvras rietumu spārnā. Šodien Schaffer ir panākumiem bagāts izstāžu mākslinieks un zīmola PLAYMOBIL vēstnieks, viņam pieder vairāk nekā 300.000 figūru un vairāk nekā 1.000.000 detaļu, tā ir pasaulē lielākā publiskā PLAYMOBIL kolekcija, kas 52 izstādēs ir sajūsminājusi vairāk nekā 5 miljonus apmeklētāju.

Centrs Vernisāža Rīga
Tērbatas iela 2
LV-1050 Rīga

Darba laiki
no 2022. gada 30. aprīļa līdz 30. oktobrim
Pirmdiena – ceturtdiena no plkst. 11:00 līdz 20:00
Piektdiena, sestdiena no plkst 10:00 līdz 21:00
Svētdiena no plkst 10:00 līdz 19:00

Ieejas biļetes
Pieaugušie: 12 €
Bērni un jaunieši vecumā no 4 līdz 17 gadiem, studenti, apmācāmie, skolēni (individuālā biļete): 9 €
1 pieaugušais + 1 bērns 16 €
2 pieaugušie + 2 bērni 30 €
2 pieaugušie + 3 bērni 35 €
Skolas vai bērnudārzu grupas līdz 10 bērniem un 2 audzinātājas/skolotājas – 70 € (7 €/bērns)
Skolas vai bērnudārzu grupas līdz 20 bērniem un 2 audzinātajas/skolotājas – 125 € (6,25 €/bērns)

PLAYMOBIL SUPERVAROŅI
SUPER HEROES - SUPERHELDEN IN RĪGA

Gan lielus, gan mazus sagaida fantastiska ekskursija ar daudzām un dažādām spēļu iespējam! Pārsteidzoši inscenētajā īpašajā izstādē „PLAYMOBIL SUPERVAROŅI" aktīvu piedzīvojumu piekritēju vēlmes tiks apmierinātas pilnībā: 4 supervaroņi, satraucoši piedzīvojumi, bezgalīgs prieks! Tas ir piedzīvojumiem pārpilnā vidē darbojošos varoņu moto, kas ar kopīgiem spēkiem cīnās pret milzu troļļiem, skeletu armijām, pūķiem un milzu mašīnām. Izstādes fantāzijas pārpilnajās dekorācijās 4 supervaroņi atraida ļaunuma briesmas un uzņemas visu veidu izaicinājumus. Turklāt Jūs varat doties kopā ar mums ceļojumā laikā un nokļūt viduslaiku Rīgā, kā arī Rīgā ap 1900. gadu miniatūrā formātā. Atklājiet savus maģiskos spēkus un sagatavojieties piedzīvojumiem, ko dāvā Oliver Schaffer kolekcija!

Josy
Es esmu feja – bruņiniece un mans dvēseles zvērs ir lācis. Es ar savām maģiskajām bultām un loku aizstāvu feju mežu pret iebrucējiem.

Arwynn
Es esmu Novelmoras troņmantnieks. Taču pa manām karaliskajām dzīslām plūst dēkaiņa asinis. Kad vien tas ir iespējams, es slepus aizmūku, lai piedzīvotu satraucošus piedzīvojumus.

Ayla
Es dodos varoņa dēkās, kurās es atbrīvoju sen izmirušus dinozaurus no teiksmām apvītas klints, ko sauc „Dino Rock" (Dinozauru klints). Es esmu īsts sporta meistars un drosmīga meitene, kas mētā superīgus izteicienus.

Sul'thanath
Es esmu Sal'ahari smilšu tempļa sargs, skeletu karotājs un skeletu armijas otrais komandieris. Manā templī snauž spēks, kas var atkal atdzīvināt seno tautu.

1974. gadā PLAYMOBIL no Vācijas uzsāka savu uzvaras gājienu visā pasaulē. Kopš tā laika 7,5 cm lietās plastmasas figūras iemieso radošo spēļu kultūru bērnistabās.